Ana sayfa

Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Dongguan Xiongda Donanım Hortumu Co., Ltd., No.6th Road, Fulong, 2. sanayi bölgesi, Shipai Town, Dongguan City'de yer almaktadır.

Guangdong Eyaleti, Çin (Anakara), 30 yılı aşkın teknik ve yönetim tecrübesine sahiptir ve Ar-Ge, tasarım, üretim ve satışın gerçekleştirilmesine öncelik veren büyük ölçekli bir üst düzey hizmet kuruluşudur.Firmamız yedi ürün serisine sahiptir: metal deveboynu, metal boru bağlantı parçaları, metal yay, CNC hassas araba parçaları, ambalaj malzemeleri, silikon ürünler ve metal hortum ürünleri.

 

Firmamız, müşterilerin ihtiyaçlarına göre her türlü yüzey işlemini sağlayabilen gelişmiş ve hassas büyük ölçekli otomatik kaplama üretim hattına sahiptir.Krom kaplama, nikel kaplama, tel çekme nikel kaplama, imitasyon altın kaplama, çinko kaplama, elektroforez, fırın boyası vb. içerir ve hortum üzerindeki çeşitli tip ve renklerde ısıyla daralan makaronları kaplayabilir.Mühendislik teknisyenleri ve kalite kontrol müfettişlerinin üretim yönetimi ve kalite kontrolü altında, şirketin satışları 2019 yılında 50 milyona, ihracat ticareti ise 10 milyondan fazlaya ulaştı.Sektörde önde gelen ünlü bir kuruluş olarak şirket, uzun yıllardır üretim sürecinde zengin üretim yönetimi deneyimi biriktirmiştir.

 

Foxconn Group, Omron Electric, Golden Triangle Technology, San Diego OEM Industrial Park ve Singapore ASM Group, şirketimizle uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurmuştur. yerel ve küresel perspektif” ve profesyonel modernleşme yönüne doğru hızla ilerliyor.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

XIONGJIAN ESNEK HORTUM LTD.ŞTİ'nin işletmeye ait işletmeleri.

HANGZHOU'DA QIUSHI ESNEK HORTUM LTD.ŞTİ. -----1977'de kuruldu

XIONGDA ESNEK HORTUM LTD.ŞTİ.DONGGUAN'DA -----Kuruluşu

YİDA ELEKTRİKLİ KAPLAMA LTD.ŞTİ.HUIZHOU'DA -----Kuruluşu

 

Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd. Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd.
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd. Sertifikalar